Zur Startseite

Coordonator Electricieni (Fabrica Betty Ice)

Anzeigen-ID:
R-92699
Kategorie:
Supply Chain
Ort:
Suceava, RO
Veröffentlichungsdatum:
08/14/2024
Ich möchte mich bewerben

Responsabilitati

  • Planifica, coordoneaza si instruieste echipa de electricieni

  • Asigura functionarea echipamentelor cu elemente de automatizari

  • Supervizeaza si se implica in activitatile de intretinere sau inlaturare avarii

  • Participa la intocmirea procedurilor tehnice pentru operarea si mentinerea in stare buna de functionare a echipamentelor dar si baza teoretica pentru echipamentele noi

  • Asigura buna functionare a dispozitivelor de masurare si monitorizare, conform parametrilor prevazuti in documentatia tehnica aferenta fiecarui echipament in parte

  • Asigura efectuarea verificarilor metrologice pentru dispozitivele de masurare si monitorizare care intra sub incidenta Metrologiei de Stat (BRML) si a protectiei consumatorului

  • Face propuneri pentru optimizarea proceselor tehnologice

  • Participa la activitatile sau proiectele de imbunatatire din cadrul fabricii

  • Participa la intocmirea planului de mentenanta

  • Asigura integrarea in flux a utilajelor noi

  • Supervizeaza interventiile contractorilor

  • Realizeaza comenzi de piese de schimb si consumabile in aplicatiile dedicate si mentine relatiile cu furnizorii de echipamente

  • Se implica ca trainer in livrarea Planului anual de instruire profesionala

Cerinte:

  • Studii superioare in domeniul tehnic (inginerie electrica, automatizari, electromecanica)

  • Experienta in coordonarea unei echipe

  • Cunostinte de limba engleza de nivel mediu

  • Abilitati operare MS Office

  • Bune abilitati de comunicare

  • Capacitatea de a rezolva probleme si a interveni  operativ in activitatea de mentenanta

Vielfalt ist Teil unserer Kultur!

Wir arbeiten stets daran, dass Du Dich bei uns respektiert und sicher fühlst und jeden Tag Dein authentisches Selbst einbringen kannst - unabhängig von Geschlecht, Alter, Herkunft, körperlicher Einschränkungen oder sexueller Orientierung.

Wir sind für Dich da, wenn Du aufgrund körperlicher Einschränkungen Unterstützung während des Bewerbungsprozesses brauchst.

Bewerbungsfotos sind bei uns nicht erforderlich.

Connecte dich mit uns

Wir freuen uns, wenn du dich mit uns über unsere Social Media Kanäle connectest.

Kontakt

Du suchst den passenden Kontakt bei uns im Unternehmen? Hier wirst du fündig.

Kontakt